Sunucuya İlk Defa Giriyorsanız...
Frizpa 15 Şubat 2023 17:25

Merhaba dostum, eğer Frizpa Land Sunucusuna ilk defa giriyorsanız ve ne yapacağınızı bilmiyor iseniz bu yazı tam size göre.
Minecraft Sunucu listenize IP adresimizi ekledikten sonra sunucuya giriş yapacaksınız, ardından oynamak istediğiniz modu seçerek o moda giriş yapacaksınız, sizlere şu an Survival Rehberini sunacağız.
Survival Sunucumuza ilk giriş yaptığınızda sizi Spawnımız karşılıyor, bu Spawn'da bir çok NPC karakterleri ve hepsi de işinize yarayacak işlevler barındırıyor.
Sizler için önemli olanlar şu an Menü NPC'si ve Kaptan NPC'si. Menü NPC'si üzerinden sunucudaki bütün özelliklere ve kullanımlarını öğrenebilirsiniz bunu keşfetmeniz tamamen size kalmış ancak mutlaka göz atmanız gerekli. Bu arada bu tatlı harika menü tasarımlarını sizler için özenle tasarladık.

Kaptan NPC'si oyuncuların vazgeçilmezi, çünkü sizleri Rastgele özenle oluşturulmuş özel ve büyük Minecraft Dünyasına yani hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz alana ışınlıyor.
Kullanımı ise çok basit, Kaptan NPC'sine giderek sağ tıklamanız ve ardından ortadaki rastgele ışınlanma butonuna basmanız yeterli.

Gelelim Mesleklerimize... Menü tasarımı çok tatlı değil mi sizce? Bizce öyle.
Mesleklerimiz sunucumuzda şu anlık 7 tanedir, bu 7 meslekten birine ya da daha fazlasını aynı anda kullanabiliyorsunuz. Mesleklerinize göre kazançlarınız da mevcut tabii ki.
Meslekler: Madenci - Kazıcı - Oduncu - Çiftçi - Avcı - Balıkçı - Builder

Diğer bütün bilgilerimizi burada paylaşamayız değil mi? Biraz sizin de keşfetmeniz ve keşfederken "OHA" dedirtecek sistemlerimiz mevcut!
HADİİİİİ NE DURUYORSUN, ARAMIZA KATIL!
oyna.frizpaland.com

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.
Yorumlar
-/-
10 ay önce

Ellerine sağlık abi pardon ellerinize sağlık iyi sunucu ve çok iyi anlatım

11 ay önce

Ellerinize sağlık valla baldan daha tatlı

11 ay önce

hayatımda gördüğüm en tatliş sunucu sitesii

11 ay önce

Elinize Sağlık çok güzel görünüyor